Teknik Bilgiler

Detay Teknik Çizimler

Teknik Çizim Detayları

Teknik çizim prekast (GRC) dış cephe kaplamalarında tasarım bölümünün en önemli kısmını oluşturmaktadır. Tasarımda sınır tanımayan prekast (GRC) dış cephe kaplamaları, hayallerinizin gerçekleşmesine imkan verir. Projeye özgün  üretim yapılarak dış cephe kaplamalarında istenilen tasarımın uygulanmasına imkan tanır.

Teknik Çizim Detayları Neden Önemli?

Dış cephe kaplamaları, yapının gerek ısı yalıtımı gerekse su yalıtımı açısından büyük önem taşımaktadır. Proje aşamasında çözümlenecek detaylar, yapıya işlevlik kattığı gibi aynı zamanda uygulama esnasında karşılaşılabilinecek problemlerin de önüne geçmeyi hedef alır. FİBERGRUP, prekast (GRC) dış cephe kaplamalarında bilgi birikimi yüksek teknik kadrosu ile her zaman en önemli çözüm ortağınız olmaktan gurur duyar.

Teknik Çizim Detayları Neden Paylaşılmalı?

FİBERGRUP olarak paylaşılan bilginin toplumu güçlendirdiğine inanmaktayız. Ortak akıl ile hataların en aza indirgenmesi için çalışmakta, hem çözüm ortaklarımızın tecrübelerinden faydalanmak hem de başarıya birlikte ulaşmanın keyfini beraber yaşamak istiyoruz.

Teknik Çizim Detayları İçin Sözleşme Yapmamız Gerekli Mi?

Elbette ki gerekli değil, hedefimiz prekast (GRC) dış cephe kaplamaları kullanılacak projelerin en kusursuz olarak yapılmasında katkı sağlamaktır. Bu sebeple projenin her aşamasında yardımcı olmak için daima hazırız.
Teknik Çizim Detaylarını Farklı Dosya Formatında Almam Mümkün Müdür?

FİBERGRUP Prekast olarak projelerimizde kullanmakta olduğumuz standart sistem detayları web sitemizde pdf formatında oluşturlmuştur. Prekast (GRC) dış cephe kaplamaları projeleriniz için farklı formatlarda dosya taleplerinizi iletişim bölümümüzden bizlere ulaşarak elde edebilirsiniz.