Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

FİBERGRUP, 15 yıllık prekast deneyimine dayanan mimari ve mühendislik tecrübelerini üretim, uygulama ve kurumsal yönetimde bir araya getirmesiyle kuruldu. Uzman ekipler ve ileri teknoloji ile desteklenen bu girişimci ortaklık ruhu, gücünü, prekastın her aşamasında çalışmış ve sektörde binlerce projenin hayata geçmesinde görev almış, kadrosunun deneyimlerini aynı çatı altında birleştirmesinden almaktadır. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına cevap verirken, tasarımda özgünlük, uygulanabilirlik, diğer cephe disiplinleri ile tam uyumluluk firma kurumsal kimliğimizin bir yansımasıdır.

FİBERGRUP; prekast GRC ürünlerini oluşturan bileşenlerin kalite belgelerini düzenli olarak takip etmekte, kalite standartlarını kontrol etmektedir. Bu sayede uluslar arası standartlarda üretimin garantisi sağlanmaktadır.

FİBERGRUP, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 14001 Çevre Yönetim Sistemi, 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemine sahip olması yanında üyesi olduğu GRCA ‘dan edindiği bilgi ve birikimi ile TSE belgesi için başvurusunu da tamamlamıştır.

Mimari tasarımın hayal edildiği şekliyle hayata geçirilmesi, cephelere özgün ve sanatsal boyut kazandırılması büyük emek ve tecrübe gerektiriyor. Bu alanda kendini kanıtlamış olan FİBERGRUP tasarım ekibi, proje yönetimi ve uygulama aşamalarında tam bir sorumluluk, üstün bir teknoloji ve deneyimli bir ekiple güvenilir bir çözüm ortağıdır. FİBERGRUP, tüm tasarım ihtiyaçları için en güncel, en ekonomik ve en doğru seçimlerde danışmanlık sunar.

Alanında uzman kadrosu, mimari ekiplerle koordineli çalışarak mükemmel projenin yaratılmasına olanak sağlar. Tasarımların hayata geçirilmesi aşamasında her çeşit doku, şekil ve mimari formu üstün teknolojisiyle projelendirir, test eder ve üretir. Kaliteli, yaratıcı ve çözüm odaklı üretim anlayışı sayesinde estetiği ve fonksiyonelliği en uygun maliyette ve sürede sunar. Mimari tasarımınız revizyon gerektirirse ya da henüz bir cephe tasarımınız yoksa tecrübeli tasarım kadrosuile size destek vermeye daima hazırız.

Mayıs 2017 ‘de hedef büyüten FİBERGRUP, mevcut kapasitesini daha da arttırarak İstanbul – Pendik Sanayi Mahallesi’nde bulunan 10.000 m2’lik yeni fabrikasında üretime başlamıştır.

Yıllardır olduğu gibi, ilham veren yapılarınız için güvenilir bir çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Proje teslimindeki hızımıza ve mühendislik becerilerimize güveniriz,

çünkü işimizi doğru yapar ve verdiğimiz sözleri tutarız.