Hakkımızda

Fiber Grup Katalog

Fiber Grup Katalog

Prekast (GRC) Dış Cephe Kaplamaları Kataloğu

Prekast (GRC) üreticisi olan FİBERGRUP, dış cephe kaplamaları konusunda geçmişten bugüne yapmış olduğu önemli projeleri bu katalog ile sizlere sunmaktadır. FİBERGRUP hakkındaki bilgilere, kalite belgelerine, sektöre yön veren fikirlerimize ve uygulamalarımıza bu katalog ile ulaşabilirsiniz.

Online Katalog İçin Tıklayın

Prekast (GRC) Kataloğu İle Neyi Amaçladık?

Dış cephe kaplamaları sektörüne yön veren FİBERGRUP olarak firmamızı daha iyi tanımanızı, neden “İlham veren yapılar için, güvenilir bir çözüm ortağı” olduğumuzu anlatmaya çalıştık. Sıra dışı fikirlerinizi ve tasarımlarınıza hayat veren yapılar oluşturmak için duyduğumuz heyecanı göstermek istedik. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışında gerçekleştirdiğimiz projelerimizle her zaman güçlü bir çözüm ortağınızın varlığının altını çizmek istedik.

Prekast (GRC) Kataloğu Prekast Standartlarını İçerir

Dış cephe kaplamalarının uygulamaları dünyada uzun bir zamandır mevcut. Ülkemizde ise son yıllarda popülerliği daha da artan dış cephe kaplamalarının standartları uluslararası platformlarda zaten belirlenmiş durumda. FİBERGRUP Prekast olarak uluslararası standartlarda üretim yapmakla birlikte bu standartların ülkemizde de uygulanması için gereken tüm çabayı sarf etmekteyiz. Standartlara uygun oranlarda üretilen cephe kaplamaları her geçen gün talebin artmasına sebebiyet vermektedir.

Prekast (GRC) Kataloğu Prekastın Avantajları

Dış cephe kaplamaları sınırsız yüzey şeklinde ve dokusunda üretilebilmesi, iç mekanda alan kazanımı, sağlam ve dayanıklı olması, su geçirmez olması, istenilen boyutlarda üretilmesi, yüksek rüzgar basınç dayanımına sahip olması, hafif olduğu için binaya yük getirmemesi, depreme karşı dayanıklı olması, yüksek ısı yalıtım değeri, a sınıfı yanmaz malzeme oluşu, ses izolasyonu sağlaması, montaj kolaylığı ve daha birçok avantajı ile günümüzün en çok fayda/değer sağlayan malzemeleri arasında yer almaktadır.

Prekast (GRC) Kataloğu

Hayata geçirdiği onlarca proje sayesinde FİBERGRUP tasarımcılara ve çözüm ortaklarımıza ilham verir. Bu sebeple uygulama yaptığımız projelerimize kataloğumuzda daha fazla yer verdik. Dış cephe kaplamalarının Spray 18p Grade Panel, Spray 18p Kabuk yada dekoratif cephe kaplamaları olarak örneklerini sizlere göstererek fikir edinmenize, sıra dışı tasarımlarda ne kadar başarılı olduğumuzu ifade etmek istedik. Tasarımlarınız için gereken her türlü destek ve yardıma hazır olduğumuzu bildiririz.